Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Keleti harcművészetet keresek,...

Keleti harcművészetet keresek, tuudtok javasolni?

Figyelt kérdés

7 és fél évig futottam és most abba kell hagynom egyet nem értés miatt. Szeretnék az utolsó fél évben, mert végzős vagyok, bele kezdeni egy küzdősportba és elsajátítani az alapokat. Számomra az lenne a fontos, hogy tudjak felsőtestre egy kis izmot pakolni, mert elég vékony vagyok. Az izomzatom is elég merev, ezért félek, hogy nem ideális a küzdősport nekem. De ha mégis, akkor melyik lenne számomra a legideálisabb KELETI harcművészet? Vagy milyen szempontok alapján döntsék, hogy melyiket kezdjem el? Gondolok itt a Karate ágaira, Kung Fu, stb.

18F



2019. dec. 14. 09:37
 1/4 qkker1 ***** válasza:
100%

Tai-chi.

Nem kell hozzá sok izom.

2019. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Éppen az a célom, hogy kelljen hozzá izom, mert akkor tudok erősödni.
2019. dec. 14. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Én a muay thai-t ajánlanám.

Bár nyugati módszerekkel edz, de thaiföldi (keleti) stílus. Kőkemény fájdalomküszöböt, erőnlétet, sallangmentes, varázslásmentes, hatékony technikákat kapsz a thai boxtól.

Ha pesti vagy, a Re-gym-et ajánlom Neked!

2019. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Thai box és judo (a birkózás és box kombináció helyett).
2020. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!