Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek folytathatom az...

Szerintetek folytathatom az edzést?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elkezdtem gyurni és mult héten focizás közbent ki ment a bokám és kiderült hogy részleges bokaszalag szakadásom van, de szerencsére csak bokarögzítőt kaptam amit 6 hétig kell hordani és azt mondta az orvos hogy 1 hétig kell pihentetnem a bokám után márjátkálhatok vele és azt akarom kérdezni ha lábra nem gyurok akkor az edzést folytathatom? Azért kérdezem mert gyalog szoktam járni a konditerembe ami kb 25 percre van és szerintetk 1 hét után már birja a lábam?
2010. júl. 20. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 kis séta még jót is fog neki tenni.Edzeni tényleg ne eddzél rá majd csak később és először csak kis súlyokkal.A felsőtesti edzésnek nem hiszem hogy bármi akadálya lenne
2010. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pro.S válasza:


Nos igaz nem mindenkinél de befolyásolja a test fejlődését a lábadzés igen komoly mértékben!Előttem lévő válaszolónak igaza van pihentesd a bokád,,de a séta az nem megterhelő annyira neki!tehát simán lemehetsz, és folytathatod az edzést..azért 1-2 hét után kezdd lassacskán a lábadat is edzeni!

2010. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!