Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a laptopo...

Miért nem ismeri fel a laptopom a Polar M400 órámat?

Figyelt kérdés

Vettem hasznaltan egy Polar orat,de hiaba dugom ra a laptopomra,az nem ismeri fel. Akitol vettem nem egyuttmukodo sajnos. Amugy az ora nagyon jol mukodik,amit tudtam,azt az oran atallitottam a sajat parametereimre,de vmihez kellene a gep,pl. az elozo tulaj nevet irja ki,meg lassan a memoria is megtelik.

Esetleg vegyek uj adatkabelt?

Tolteni tolti amugy..



2020. jan. 13. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom szükséges, hogy az eredeti tulaj törölje a Polar Flow profiljából, de ebben nem vagyok biztos.


Az, hogy nem ismeri fel, mit jelent? Eljutsz valameddig? Telepítetted a FlowSync programot a gépedre? Ha azt trlepíted, akkor először factory reset-rt kell csinálnod csatlakozáskor, mielőtt még belépsz az accountoddal. Ez mindenképpen szükséges, akkor is ha később telefonnal használnád. Ha nem tudod a saját laptopodon, próbáld meg valaki más gépén.

2020. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,telepitettem a PolarSync-et,es ahol keri h dugjam ra az orat h szinkronizalni tudja,na ott nem ismeri fel,csak tolti. Sajnos a Factory reset-et is csak ezutan lehetne megcsinalni.
2020. jan. 15. 01:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Kiprobaltam egy masik gepen is,letoltom a Polarsyncet,es ugyanaz a szitu,csak tolt,de az adatkabelt nem erzekeli a gep,igy azt gondolom azzal lehet a baj.
2020. jan. 15. 17:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerult!!Az adatkabel volt rossz,vettem ujat es azzal megoldodott a problema!
2020. jan. 17. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!