Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sport óra éri meg...

Melyik sport óra éri meg jobban? Polar M200 vagy 430?

Figyelt kérdés
Összehasonlítottam a kettőt a Polar oldalán, de én nem tudtam eldönteni melyik érné meg jobban

2018. szept. 22. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd hasnálni?
2018. szept. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Futásra, hogy mutassa hány kalóriát égetek el meg az útvonalat és érdekelnének az alvásomról is infók, tömören ennyi. Látom, hogy az M430 ilyen kisebb extra funkciókat tartalmas, de nem tudom megérik-e azok
2018. szept. 25. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Az M430-ban úgy látom van sebesség és távolság mérés csuklómozgás alapján. Nekem M400 van, és ezt nagyon szeretem, mert pl futópadon is méri ezeket az adatokat és így bele tud kerülni a polar flow edzésnaplódba, tudja számolni a pulzus alapján a kalóriát, regenerációs időt, stb. Mondjuk az M430 20 ezerrel drágább. De kétségtelenül komolyabb óra, a kijelzője is több adatot tud egyszerre megjeleníteni, nekem pl fontos, hogy egyszerre lássam a távolságot, tempót, időt és pulzust, nem tudom az M200 tudja-e ezt.
2018. szept. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!