Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Égő, vagy nagyon béna látvány,...

Égő, vagy nagyon béna látvány, ha egy 100 kilós kövér ember görkorcsolyázik?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Követendő példa. Már nem a tömege, hanem, hogy mozog.
2020. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Athlon77 válasza:
100%

Egyáltalán nem! Sőt! Nagyon pozitív inkább. Én 41 évesen kezdtem el,1 éve.

Sajnos előbb kellett volna.

Nagyon meg tudják bámulni az embert, és pozitívan hat ez rám.

Ahogy elgurulsz a járdán emberek mellett, lefékezel, megfordulsz. Én inkább azt látom, hogy elcsodálkoznak és tetszik az embereknek.

De ha még nem koriztál, készülj fel az esésekre. Esés nélkül nem lehet megtanulni. És ajánlom a védőfelszereléseket. Először én sem használtam, mert hogy néz ki, de a csuklóm egy eséstől meghuzódott. Megvettem a térd, könyök és csukóvédőket. Utánna bátrabb lettem. Ha jó idő van ,most is megyek.

Már nem kellenek a védőfelszerelések, de óvatos vagyok.

Mindig melegítsél be előtte, a térd és bokaizületeket azért terheli.

Sok sikert.

2020. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zol56 ***** válasza:
87%

Én is 100 kiló vagyok, de mem vagyok kövér. Mondjuk csontsovány se :-)


De egyáltalán nem égő. Sőt ha futni látnálak kövéren azt mondanám: -Ez igen.

Még ha csak vonszolnád is magad. A súly csak egy szám. A testedet Te alakítod edzéssel alarattal helyes táplálkozással.

2020. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Akiknek a szemében a mozgás égő, na pont azok véleménye nem számít egy guriga taknyot sem.
2020. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem égő, hanem mocsok veszélyes... elég egyetlen egy kicsi kavics ami rosszkor van rosszhelyen, beakasztja a kereket és 100kg sokszorosával csapódsz bele az aszfaltba... szinte biztosan csonttörés lesz a vége... én nem görkorival kezdeném a sportolást a helyedben.
2020. jan. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Athlon77 válasza:
100%

Az 5-östől kérdezem, hogy ugye még soha nem görkorcsolyáztál? A kavicsok soha nem akasszák meg a görkorit. Van kis lassító hatásuk, de mindig elpattognak.

Nem beszélve arról, hogy kikerülhetők. Murvás helyen meg nem görkorizunk.

2020. jan. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 94 kg-mal kezdtem el korizni tavaly tavasszal, azóta már vettem új korit, és abba új kerekeket is.

Kit érdekel, mit szólnak hozzá mások.

2020. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 de igen végig görkoriztam kamasz és fiatal felnőtt koromat egy roces mayaval, főleg félcsőben.

Aztán 29 évesen egy csaj kedvéért 5 év kihagyás után felhúztam, egy kavics megfogott egy kereket, én pedig a 110kg-ommal csapódtam az aszfaltba, kulcscsont törés, alkar törés, agyrászkódás.

2020. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!