Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az emberek miért ilyen lehúzóak?

Az emberek miért ilyen lehúzóak?

Figyelt kérdés

Kövér voltam. Nagyon. Szekàltak is emiatt... Fogyj le nem fog elbírni a ló (rendsteresen lovagolok), híztál megint, hogy nézel ki? Stb. Stb. Stb.

Hiába a rendszeres lovaglas het 4-5, az étkezési szokásaimban nagyon sok kivetni való volt.

Elhatároztam magam.

Kerülöm a cukros, ételeket, a lisztet. Csak vizet iszom. Max havi 1 buli alkohollal.

Semmi cukros lötty.

Szóval próbáltam valtoztatni.

A lovaglást kiegészítettem edzőtermi edzéssel. Futok és súlyzós edzést vegzek.

Annyira belejottem a futasba, hogy a 20 km er meg se kottyan. Sikerult is lefogynom.

En ezekert nem várok elismerést. Semmit.

Csak azt nem értem, hogy eddig az volt a baj hogy köver vagyok, akkor most miért böki az emberek csőret hogy sportolok.

Napi szinten ezeket kapom, nem vagyok normális, gusztustalan ahogy kineztek, hizzak inkább vissza, minek rohangalsz fusson az akit kergetnek. Stb. Egyel egy szelet sutit, mit teszed a fejed, nem lesz tole semmi bajod.

A kedvencem : Beteg leszel, ha nem eszel rendesen...

Szetintük az a rendes kajalas, ha két pofara tomi az ember a csokit, chipset...


En nem ertem. Rosszul esik, mert én imádom ezt az eletmodot, de emiatt is csak bántanak.

Meg én erezzem magam rosszul....



2020. jan. 20. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd magadra, a szavaik őket minősítik. Kik ezek, akik így állnak hozzád? Család, baráti kör?
2020. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rég rossz, ha másoknak akarsz megfelelni. Ha te tényleg jobban érzed magad így, akkor mosolyogj rajtuk, és menj el utána futni. Mondjuk engem is csak akkor lehetne rávenni a futásra, ha kergetnek, de pont ezért tisztelem azokat, akik képesek rászánni magukat.

Akiknek ilyen rossz a felfogásuk, mint amit írtál, ignoráld, mikor erről beszélnek, akkor is, ha család. Válts témát, mutasd meg, hogy vidám vagy, jól érzed magad...stb.

2020. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akik régen azért bästattak, mert kövér voltál, magukat nyugtatták vele, hogy van aki van lejjebb is és kiélhették a vélt felsőbbrendűségüket.


Most viszontez nincs meg. Irigyek és azt akarják, hogy megint alájuk kerülj.


Ezek toxikus ismerősök. Amennyire lehet, el kell vágni velük a kapcsolatot.

2020. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták ezeket az embereket próbáld meg eltávolítani az életedből. Sokkal jobb lesz neked, ők meg ne számítanak.
2020. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Főként a rokonok.

Karácsonykor is probaltam rendesen enni,es nem tetszett az sem. A főtt ételből ettem, mert kerulni akartam a balhét. Sutemenyt nem. Es nem hagytak beken. :) körülbelül az egész vacsi alatt az en"helytelen" életmódom volt a téma.

(ui. Elnezest a helyesirasert, telefonrol vagyok, es gyorsan irok van hogy nem veszem eszre a hibat.)

2020. jan. 20. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a rokonaid toxikusak, akkor sem nagyon tudsz mást tenni, mint kevesebbet érintkezni velük. Sőt, mivel elvileg közel állnak hozzád, még komolyabban is veszed a piszkálódásukat. Ez a stressz pedig nem egészséges.
2020. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az emberek ilyenek... "Hülyének nézik" azt, aki kilép a monoton szürkeségből, a ki tesz, akinek vannak céljai stb. Az átlag ember számára a "rendes kaja" kifejezés egyenlő a töménytelen mennyiségű egészségtelen kajával... Ők az egészséges kaját nevezik rossznak... Volt, hogy tőlem a túlzás nélkül mondva 45kg-os alkoholista ismerősöm kérdezte berugva /mert józan sose volt/ hogy "ez szerinted egészséges? tönkreteszed magad ezzel a sok sz@r kajával, miért nem eszel normálisan?? Sajnos hihetetlenül tájékozatlanok az emberek a testformálás és úgy általában az "egészség" témakörében.


Ha van türelmed elmondhatod nekik minden egyes alkalommal, hogy így sokkal egészségesebb vagy, sokkal jobban érzed magad és ezért táplálkozol így. Előbb utóbb "hozzászoknak" és nem kérdezik többet.


Egyébként az ilyen emberek a saját tudatlanságuk és szűk látókörük áldozatai. Ha nagyon unod már a témát akkor nem is kell nekik magyarázni. Csak rájukcáfolni egy egy szóval, vagy azt mondani, hogy felnőtt ember vagyok, azt eszek amit akarok, épp úgy ahogy ti is azt esztek amit akartok...


Ne vedd magadra a beszólásokat, ezekkel csak magukat minősítik! Elég ha csak mosolyogsz rajtuk vagy rájuk hagyod...

2020. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!