Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti hányszor érdemes fenékre...

Heti hányszor érdemes fenékre edzeni?

Figyelt kérdés
Olvastam már több helyen is de mindenhol mást írtak. Van aki azt mondja hogy elég heti 1x de van aki akar többször. Melyik az igaz szerintetek és milyen edzéstervet ajánlotok? Vagyis gyakorlatokat. Feszesíteni szeretném a fenekem és egy kicsit megnövelni a nagyságát. Vagyis úgy értem hogy elég lapos kb semmi fenekem nincs. És mennyi idő alatt látszik a változás?
2020. jan. 24. 17:14
 1/3 anonim válasza:
heti 1x, max 2x, többször felesleges. de akkor az 1-2 alkalommal keményen, normaálisan
2020. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Heti 2x elég, de ahogy előttem is írták, akkor besz@rásig. Menet 3, 4 féle gyakorlat is, 4-8 sorozat, 6-12 ismétléssel.
2020. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt es az ott linkelt masik valaszok kozott meg kiejtettem reszletesen mit, hogy erdemes :)


Rovid valasz: szemelyi edzo szerint heti 2-3 fenek, de annyi a lenyeg hogy miutan edzel ra, hagyd hogy regeneralodjon, mert az edzéstől valojaban lebomlik az izom es ujjaepul egy erosebb, nagyobb izom a regeneracios ido alatt (konyhanyelven). Amint ugy erzed hogy neked 2-3 nap mulva regeneralodott megint edzhedsz ra.


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..

2020. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!