Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hany gyakorlatot erdemes...

Hany gyakorlatot erdemes csinalni fenekre? Es hanyszor kell ra edzeni egy heten?

Figyelt kérdés

Sok helyen bongesztem adatok utan,de mindenhol mast es mast ir... Van ahol hatarozottan azt irja,hogy egy heten csak egyszer kell popsira edzeni,de mashol meg azt ecsetelik hogy semmit sem er ha csak 1x edzunk ra egy heten... Van ahol 6 gyakorlatot ir,van ahol 4et... mashol 3mat...

En smith gepen guggoltam sulyal,hasznaltam labtolo gepet,es felhuzast szinten smithen, 4x8-at + bemelegites minden gyakorlatnal,de ezt is alig birtam...


2018. ápr. 9. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak "fenékre" edzünk, hanem mindenre.

TeljesTestes edzés menjen heti 3x. izomcsoportonként 2 max 3 gyakorlat.

2018. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy minden izomcsportot kell edzeni,nem csak a feneket...es nem ez volt a kerdes.
2018. ápr. 9. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapgyakorlatok: guggolás, felhúzás heti 1 vagy 2.

Izolált gyakorlat: gluteus gép, csigás lábemelés hátra/oldalra, bolgár guggolás, keretben kitörés, hogy az elöl levő lábad step padon, a hátsóval mellélépsz.

Crossfites magas padra fellépések súllyal a kezedben.

Ilyesmik.

2018. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok izoláltból heti 2-3.

És kajálj jól. Fehérje/szénhidrát!

2018. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszi,ismerem a gyakorlatokat...de osszesen mennyit egy labnap alkalmabol?

vagy ez nem szentiras?

2018. ápr. 11. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!