Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen betegségek lehetnek az...

Milyen betegségek lehetnek az okai, hogy világéletemben 51-54 kg voltam és nem tudok izmot építeni/erősödni? (26/F)

Figyelt kérdés
Most vagyok 26 éves és borzasztó gyenge fizikumú voltam világéletemben. Hiába edzettem, semmi nem maradt meg rajtam és inkább fogytam vagy gyengültem. Gyakori, hogy fáradt/fásult közérzetem van, jelenleg a kereszt/csípő csont tájékán fáj (vszeg olyan kevés az izom rajtam, hogy nem bírja a terhelést) és gyógytornászt keresek. A gerincem/bordáim kilátszanak, szinte nulla a libidóm (de azért pár perc alatt el tudok menni, ha akarok) ill. azért szőrzetem is van, de a kezeim/lábfejem/végtagjaim olyan gyengék, mint egy lánynak. Nem tudom milyen orvost keressek fel, mert szüleim szerint semmi bajom csak nem eszek eleget, de akkor is kellene lennem min. 60 kilónak ha egészséges lennék és amennyit eszek. Kihez forduljak és milyen vizsgálat céljából? Borzasztóan reményvesztett és elkeseredett vagyok. Légyszi segítsetek! :(

2020. jan. 26. 12:28
 1/2 anonim válasza:
Mennyi kalóriát eszel naponta?Ha a csipõd fáj,akkor nem szabad olyan gyakorlatokat végezned,amely megerõltetõ számodra.Egy sportorvost kell fel keresned,aki megitéli,hogy melyek azok a sportok,amelyeket csinálhatod és egyél többet.
2020. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1: Fogalmam sincs mennyi a kalória, nem értek hozzá, de napi min, 3 bő étkezés és köztük egy-egy nasi/keksz/műzli/kávé/csoki beiktatva. Nem hiszem el, hogy ez nem elég egy 60 körüli súlyra. Youtube-on külföldi híradásokban szoktam látni, hogy nélkülöző harmadik-világbeli fiatalok jobb bőrben vannak, mint én, aki akkor eszik bármit amikor akar. Szóval nem fognám a kevés bevitt kalóriára.
2020. jan. 26. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!