Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportok, mozgásformák...

Milyen sportok, mozgásformák jók, ha az ember fogyni szeretne?

Figyelt kérdés

Azon egyszer lendüljünk túl, hogy az étkezésen van a hangsúly és fontos. Persze, hogy fontos. Viszont én abszolút nem mozgok semmit és nyilván a testem is úgy néz ki, nincsen rajtam semmi izom. December óta nagyjából nem mozdultam meg, szóval kb. az ágyból szeretnék felállni és sportolni valamit. Soha nem tettem, szóval semmi tapasztalatom nincsen, hogy mi az, ami érdekel vagy szívesen csinálnám, mit bírnék a legjobban stb., halvány lila fogalmam sincsen. Személyi edzőre nincsen pénzem, viszont egy bérletet még ki tudok fizetni és az egyetemen is vannak ingyenes vagy olcsóbb tesi óráink.

Ami az egyetemen elérhető számomra: táncok, kungfu, world jumping, step aerobic, full fitness, cross training, kangoo, zumba, női súlyzós erősítés

Ezeken kívül: spinracing, hatha jóga, trx, zsírégető intervall, alakformáló, funkcionális köredzés, fit ball, hot iron, insanity


2020. febr. 1. 01:07
 1/2 A kérdező kommentje:
172cm/77kg vagyok, ez még lemaradt.
2020. febr. 1. 01:08
 2/2 anonim ***** válasza:

én a step aerobikot ajánlaná elsőnek aztán full fitness és súlyzós edzés

a többi se rossz kivéve a cross training azt kerüld el minden áron

2020. febr. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!