Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudnék tényleges...

Honnan tudnék tényleges étrendeket szerezni?

Figyelt kérdés

A cél a felesleges zsír leadása miközben izomtömegből nem szeretnék megszabadulni, mert nem azért dolgoztam annyit :)


Az irányvonalak megvannak, hogy ne legyen túltolt kardió és úgyanúgy edzek rendesen súlyokkal, miközben továbbra is elég fehérjét eszem, viszont erre magam is rá tudtam jönni, szóval konkrét étrend kellene, hogy mondjuk hétfő x és y meg z, aztán így tovább.


Magyar és angol nyelvű oldalak is jók, csak fogalmam sincs hogyan nézzek ezután.


20/f


2020. febr. 8. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sporttaplalkozasi szakertot keress es osszeallit kimondottan neked egy MEGFELELO etrendet!
2020. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fizetni azért nem akarok érte, azért írtam itt
2020. febr. 9. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ingyen meg sehol sem fogsz olyat talalni, ami szemelyreszabottan neked jo. :D Maximum valami altalanos akarmit talalsz, ami egy atlag embernek megfelel, de neked az nem lesz jo. Vagy ha nem akarsz erte fizetni, toltsd le a Yazio alkalmazast, abban tudsz szamolni mindent, amit eszel. Vagy tanuld ki ezt a teruletet es ossze tudod allitani magadnak.
2020. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyebkent nem hinnem, h egyszer kb 25 ezer ft-ot ne lehetne kifizetni. Siman ossze lehet sporolni, vagy a csaladtol szulinapra, akarmire ilyet kerni. En is vettem mar tobbszor etrendet. Legalabb az olyan, ami kifejezetten nekem valo.
2020. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
receptek kellenek receptek kellenek receptek kellenek receptek kellenek receptek kellenek receptek kellenek
2020. febr. 11. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Fittkonyha receptek ;)
2020. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!