Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Császármetszés után 3-4 évvel...

Császármetszés után 3-4 évvel fájhat még egy hasizom gyakorlat?

Figyelt kérdés
Viszonylag könnyű terhességem volt, császár komplikációk nélkül, és azóta se volt gondom. Szülést követő fél év után már tornázni kezdtem, ami kb rendszer otthoni kardio torna hasizomgyakorlatokkal kiegészítve. A hasprés részével nincs is gond, viszont most (3.5 évvel a szülés után) szeretném magam kimondottan formába hozni, és van egy fajta hasizom torna ami rövid de hatékony. Az egyik gyakorlatnál azonban a heg környékén kellemetlen szúrást éreztem (mint megrázna az áram) úgyhogy abba hagytam. Ez normális? Elmúlik majd ha rendszeresen csinálon ezt a gyakorlatot? Vagy inkább ne erőltessem? (Fekvőtámasz állásban kell a térdet az ellenkező irányba magunk alá húzni szóval nem egy horror gyakorlat)
2020. febr. 9. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem. Ott valami gáz van. Menj el orvoshoz.
2020. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!