Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Utálom az edzőm.

Most mit tegyek? Utálom az edzőm.

Figyelt kérdés
Karatézni járok és utálom az edzőm. Soha nem volt szimpatikus és már a ruhám is megvan, ami nagyon drága volt. Járhatnék másvalakihez karatézni, de akkor elkezdene kérdezősködni utánam. És sajnos a telefonszámomat is tudja... :S Mit tegyek? Ja igen. A szüleim nem engedik, hogy abbahagyjam...
2010. júl. 25. 13:03
 1/5 anonim válasza:
Járj másvalakihez. Ne számítson,hogy kérdezősködik utánad.Úgysem fogja sokáig csinálni. Neki semmi,hogy 1-el kevesebb, neked pedig sokkal jobb lenne úgy karatézni,hogy birod az edződ. ;]
2010. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okés köszi:D
2010. júl. 25. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze,menj át máshova,pl kempo karatéra,hogy értelme is legyen.Egyszer én is hagytam ott edzést hasonló ok miatt.

Egy bunkó karate edzőről,meg itt egy történet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2010. júl. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kempóra jártál? és az edződ miatt hagytad abba? ha írsz privit leírhatnád és akkor én is leírnám mi a gondom
2010. júl. 26. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nem kempóra jártam,csak a karate ágak közűl ezt az egyet tartom hatékonynak.

Akihez jártam edzeni-direkt nem írok sportágat-,már alapból nem tetszett az oktatói módszere,ezért kis idő múlva-kb 1 év-átmentem az egyik tanítványához edzeni.Az az edzés sajnos egy év után az alacson létszám miatt megszünt,ezért mindenki visszament az első edzőhöz.

Az első edzések egyikén küzdelem volt,és a magasabb övfokozatúak kicsit emberkedni akartak velem,én meg agyrászkódásig lezúztam az arcukat.

Erre az edző bepipúlt és a következő edzésen parancsba adta az egyik-nálam 40 kilóval nehezebb-feketeövesnek,hogy küzdelemnél el kell törnie az orrom,lehetőleg térdel.

Ez sem jött össze,ezért szétverte a feketeöves fejét.

Én meg nem mentem többet,átmentem boxolni.Ezerszer többet tanúltam boxon.

2010. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!