Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő futónak mit tanácsolnál?...

Kezdő futónak mit tanácsolnál? Hogy fogjon bele és Milyen cipőt vegyek max 20 ezer Ft ért?

Figyelt kérdés
Nem külön pályán futnék itt nincs,azért is futást választottam mert itt a legközelebbi edzőterem 30km re van. Ruházatom van,cipőt veszek mi kellhet még hozza?
2020. márc. 13. 11:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%
Több választ is írtam már okoska! Figyelj oda rendesen!!!
2020. márc. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Bringázni még tudsz a futás mellett. Én is azt teszem (plusz úszok is), főleg keményebb, kimerítő futások utáni napokon, ezzel is csökkentve a sérülésveszélyt.
2020. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nincs biciklim, gyerekkoromban volt utoljára .

Azt nagyobb kiadás lenne venni.

Futást már meg kezdtem 😊

2020. márc. 15. 09:24
 24/25 anonim ***** válasza:

Jól teszed, kezdd el a futást, ügyelj a fokozatosságra, bemelegítésre, nyújtásra.

Aztán ha látod, hogy kitartó vagy, rendesen csinálod, és még lenne kedved, tudsz egy kerékpárt is venni. Ha nem akarsz vele terepre menni, csak aszfalton, esetleg jó minőségű földúton, a sport, mozgás miatt akarsz vele menni, akkor nem kell azt sem túlmisztifikálni, veszel egy használt országúti vagy trekking bicajt, merev villával, acélvázzal, kb. 30-50 ezer forintból simán megvan, és tekersz vele heti 3x 30-50 kmt. Jó lesz, hidd el.

2020. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

# 20


Puháb talaj jobb a talpnak de könnyeben félre lépsz megbotlasz megcsuszol. Az aszfalton biztosabban mozogsz de jobben megterheli a talpat.


Akkár youtubon is van rengeteg gyakorlat. Külömböző edzések stb...

2020. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!