Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért kezd el futás közben...

Szili01 kérdése:

Miért kezd el futás közben alig fél kilométer után fájni a lábam?

Figyelt kérdés
Kézilabdázom és mivel nincs edzés futnunk kell. Első nap iszonyúan elkezdett fájni a lábfejemnek a külső éle és a vádlim alig 1 kilométer után. Úgy voltam vele hogy lehet a cipő az mert egy régi hummel z8-ban futottam ami már eléggé kivolt. Viszont mamár az adidas stabilx-ben futottam és ugyanaz történt. Elötte még nem tapasztaltam ilyet magamnál, meccsen sosem volt baj a lábammal. És nem nem az van hogy elfáradok mert semmi bajom mert érzem hogy még tudnék futni de a lábam már 700méter után kivan.. miért lehet?

2020. márc. 18. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kézilabdáztam én is, egy idő után ugyan ez a probléma állt fenn nekem is. Meccs közben vagy foci közben nincs ilyen, mert nem folytonosan futok, de ha elmegyek futni kb. 1 km után a lábfejem külső részénél/bokámnál elkezd fájni.

Szalagprobléma, a kézilabda kinyírta a lábam. :/

2020. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh hát ezt jó tudni... köszönöm a segítséged!
2020. márc. 18. 22:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezzel akkor már nincs mit kezdeni ugye? Semmilyen gyógytorna vagy ilyesmi?
2020. márc. 18. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakorvoshoz menj majd el vele. Én nem voltam, szakmámból adódóan egy műtét stb kb karrier vége lenne azért.
2020. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!