Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan eddzek most lábra?

Hogyan eddzek most lábra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, bocsánat ha suta kérdés.

Sajnos súly nélküli gugolástól akkor se érezek kb semmi izomlázat ha 200at csinálok, többet meg már nincs türelmem... mit tudnék használni ha semmilyen eszközöm nincs?

(Nehogy írjátok h egy palack vizet XD)



2020. márc. 20. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kitörés, gugolásból felugrás, törpe járás, nyuszi ugrás meg még hasonlók.
2020. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz könyveket, vagy mármint ami nehéz, belerakod egy hatitaskaba és úgy gugolsz.
2020. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*bármit
2020. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Például 2 palack vizet.. ;)


Otthonra jó lehet az egylábas guggolás, sissy guggolás (ha meg tudod oldani valahogy) vagy felugrással csinálod a guggolást (akár az egylábasat).

2020. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Pont a hátizsákosat csináltam ma, de csak 10 kg lett könyvekkel, majd keresek itthon valamit amit még bele lehet rakni.

Egylábasat megpróbáltam, de elestem XD szerintem ügyesség meg hajlékonyság is kell hozzá.

De dolgozom rajta, egyelőre vízszintig megy.

Most kitaláltam hogy mire visszaáll az élet megtanulom rendesen.

2020. márc. 20. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egylábasnál nyugodtan kapaszkodhatsz vagy támaszkodhatsz valamire kézzel, csak figyelj, hogy kézzel ne vegyél le terhelést. Sokat segít, mert kevésbé kell egyensúlyozni.
2020. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
átérzem. egylábasat lehetne esetleg, vagy befekszel a kanapé alá, és azzal lábtolózol (próbáltam, működik :D :D) esetleg nehezebb tárgyakkal elölfogós guggolás.
2020. márc. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2020. márc. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!