Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan eddzek lábra, ha nem...

Hogyan eddzek lábra, ha nem akarom hogy vastagodjon?

Figyelt kérdés
Egyébként is vastag lábaim vannak és nem akarom, hogy még vastagabbak legyenek, viszont a lábedzésekből adódó tesztoszteron löketet nem akarom nélkülözni(meg hát ugye lábazni muszáj, ha nem akarunk puhap.csök lenni). Annyit akarok csak, hogy erősödjenek a lábaim anélkül, hogy vastagodnának. Ilyen esetben hogy kéne a lábat edzeni?
2014. júl. 3. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs tömegnövelő étrend vagy nincsenek az izomnövekedéshez való nagy súlyok, akkor nem fog vastagodni, ugyanis akkor vastagodik, ha izmosodik és annak ez a kettő e feltétele.
2014. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor kisebb súlyokkal kéne csinálni nagyok helyett?
2014. júl. 3. 21:01
 3/5 anonim válasza:
0%
vagyis szálkásítani akarsz? :) ha igen akkor kis súllyal sokat!! ha kemény vagy akkor combfeszítőzz és 4x18-20 at és 20 kg mal szét égsz majd!! vagy van más öktletem is akkor kezd el számolni amikor már ég,csíp!!! akkor nőnifog az izom hanem szálkásodni!!
2014. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tkodit ***** válasza:
100%

Bencoerr: Nem az a baj, hogy hülye vagy, hanem hogy ezt még tovább is adod.


Ha edzel felsőtestre, akkor arányosan nem tudom miért lenne gond, ha vastagodna is a lábad. Ha jól értem férfi vagy, tehát tényleg nem vágom a logikát. Egyébként meg ha tömegnövelő étrended van, és rendesen lábazol, akkor nőni fog a lábad.

2014. júl. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért mert a felsőtestemhez képest nem arányosak a lábaim. Túl vastagok, és még rövidek is.
2014. júl. 6. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!