Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan eddzek lábra, ha azt...

Hogyan eddzek lábra, ha azt akarom, hogy vékonyabbak legyenek?

Figyelt kérdés
Sajnos felsőtestemhez képest vastag vagyok alsótestre(vagy a lábaim rövidek), ha hízok, akkor a zsír is oda megy. Saját testsúlyos edzést végzek, illetve ezeket nehezítem plusz súllyal, lábra viszont egyáltalán nem edzek a vastag lábaim miatt. Tudom, hogy ez nem a legjobb ötlet, ezért arra gondoltam, hogy elkezdek egylábas guggolásokat(annak ellenére, hogy lábazok, meg tudom csinálni) és sima guggolásokat csinálni súly nélkül nagyon magas ismétlésszámmal. Ettől fognak vékonyodni a lábaim? Esetleg valami ötlet?
2016. dec. 19. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont hogy izmot kell építeni, mert formásodik a láb, ráadásul az izom sokkal kisebb térfogatú mint a zsír.


https://www.youtube.com/watch?v=Ozt-V0PPJaw&feature=youtu.be..


itt mutatja a néni mennyi a különbség kb 2kg zsír és izom között.


Ráadásul ha több izmot építesz, több energiát igényel, jobban fogsz fogyni + ha kajálsz akkor az izmaid több cukrot tudnak felvenni, ahelyett, hogy zsírba pakolná az inzulin.


Guggolj, kitörést csinálj, attól pont nem vastagabb leszel, hanem formásabb, izmosabb, vékonyabb.

2016. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány centi az a hatalmas láb? Mérd már le kérlek. Az én 66-os combomat is kicsinek látom még és én 130-cal guggolok.

A zsír a kalóriamínusztól fog lemenni, nem az edzéstől.

2016. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szergej55 ***** válasza:
Nem tudom, de ha rájössz, tuti orvosi Nobel-díjat kapsz.
2016. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Edzéssel max. vastagítod az izmaid, ez már csak ilyen.


Ha a lábad aránytalanul erősebb, akkor eddz többet felsőtestre. S ha oda megy a zsír, ne zsírosodj sokáig, hanem szálkásíts le.

Nem tűnik jónak a lábedzés kihagyása, esztétikailag engem egyelőre kicsit nem érdekel a lábizomzatom s nem is szeretek lábra edzeni, de kell, a csudába is, mert nem elég erős. Mindenre kell edzeni, max. valamire többet, valamire kevesebbet.

A legtöbb akármennyire hobbi testépítő nem ismer olyat, hogy túl izmos láb naturálban... Persze ez ízlés dolga, de nem vagyok benne biztos, hogy neked minden ok nélkül túl izmos lenne a lábad... Ha túl hájas, akkor egyél megfelelően.

2016. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!