Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alhas edzés NEM fekve?

Alhas edzés NEM fekve?

Figyelt kérdés

Szeretném kicsit erősíteni az izomzatomat, mivel nagyon vékony vagyok és az összes csontom kidomborodik (nő vagyok). Jelenleg otthon végzek gyakorlatokat, de az alhasammal bajban vagyok. Hogyan tudnám edzeni az alhasamat (otthon jelenleg), ha kiálló farokcsont miatt borzasztóan fájdalmasak a háton fekvős gyakorlatok pl. lábemelés stb. ?

Köszönöm a válaszokat



2020. márc. 22. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk lógva.

Lábemelés, térdfelhúzás függésben. Vagy ha nehéz kapaszkodni, de van lehetőség alkartámaszra akkor az is jó.

2020. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2020. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ágyon fekve, jobb híján ha nincs jóga szőnyeg avagy egyéb polifoam. Az ágyon fekve is bőven szét lehet terhelni a törzsizmokat. Terheseknek én amúgy is ott javaslom, független bármitől.
2020. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. márc. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!