Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mellizom edzéshez kérnék...

Bully1992 kérdése:

Mellizom edzéshez kérnék tippeket, h miket csinálhatok rosszul mert nem nagyon akar fejlődni? Esetleg emeljek a szériákon vagy csináljak még fekve nyomást?

Figyelt kérdés
Sajna csak itthon tudok edzeni,3*8-sa szériákat szoktam: széles fogással 55kg (ennél több súlyom nincs), szűkkel 45kg és vállszélesnél 50kg-al szoktam edzeni.Csak 1 kézi súlyzóm van.

2012. jún. 26. 15:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Fekve nyomás helyett fekvőtámasz!!
2012. jún. 26. 15:52
 2/11 dirtboy ***** válasza:

és ennyi?

csak fekvenyomás van és kész?

akkor az a baj.

a szűken nyomás amúgy is tricepsz gyakorlat inkább mintsem mell.

a váll szélesség még mindig inkább kar,a széles a legjobb de kéne ferdepados nyomás is és kéne tárogatás is.

ha nincs is hozzá felszereléses legalább fekvőzz mellé és tolóckodj szélesen.

venned kéne súlyt mert az nem jó ha nem tudod növelni mikor kéne.

2012. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Snapette ***** válasza:
Pull-overt is lehet, ha az az egy kézisúlyzó elég nagy, de azt lehet tárcsával is, ha jól meg tudod fogni.
2012. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jah az a baj h ferde pados nyomást nem tudok csinálni. Tárcsákat meg még akarok majd szerezni meg még egy kézi súlyzót h tudjak tárogatni meg melltől elnyomást csinálni. Erről a pullover.ről még nem hallotma viszont.
2012. júl. 2. 13:12
 5/11 dirtboy ***** válasza:
a pull over nem más mint az áthúzás,nem tudom itt Magyarországon miért nyomatják ennyire ezt a pull over kifejezést.
2012. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Snapette ***** válasza:
Nem vagyok magyarországi :D.
2012. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dirtboy ***** válasza:

nem csak neked szólt


egyébként annyi bajom van ezzel a kifejezéssel hogy pull over hogy látod le írtad és a kérdező nem tudta mi az,sokkal valószínűbb hogy ha azt írjuk hogy áthúzás azt megérti.

de akár rá keresni is sokkal könnyebb ha az áthúzásra keres rá mint a pull over szóra.

persze mindenki úgy mondja ahogy neki tetszik csak ilyen oldalakon lenne jó a magyar kifejezést használni.

2012. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Fegyencedzés. Azzal fog fejlődni elhiheted! :D
2012. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 dirtboy ***** válasza:

ma 10:44

hát persze,semmi mástól csak a fegyenctől

2012. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elmondanátok mi az?! Még soha nem hallottam róla. :D
2012. júl. 20. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!