Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sok romában honnan van ekkora...

Sok romában honnan van ekkora erő?

Figyelt kérdés

Szkanderban és bunyóban is sokszor felülmúlják a magyarokat. Katonaként sem voltak utolsók.

Ime egy idézet egy korabeli újságból

“Úgy harcolt a cigány, mint egy oroszlán. A fáradalmakat a legjobban bírta, igényei nem voltak, meleget vagy hideget föl sem vette, s ha verekedni kellett, nem volt vakmerőbb legény az egész ezredben. Azt akarta megmutatni, hogy a cigánynak, a mindenünnét kirúgott, mindenkitől lenézett cigánynak is van hazája.” (Budapesti Hírlap, 1914. november 14.)

[link]



2020. márc. 27. 16:25
1 2
 11/14 anonim válasza:
31%
Szerintem többet gyakorolnak. Nem hinném, hogy általában erősebbek, csak jobban szeretik kimutatni.
2020. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tapasztalataim vannak az erejükkel kapcsolatban. Szkanderban csak vereség tőlük.
2020. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy szeretik fitogtatni az erejüket, és szerintem az önbizalmuk is nagyobb.
2020. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

Nincs bennük nagyobb erő.

Főleg hogy a nagy részük dohányzik,iszik,rosszul étkezik és talán drogozik is.

Viszont butábbak így simán belemennek akár egy "vesztes csatába" is.

Az utóbbit simán érthetik egyek annak hogy nagyobb az önbizalmuk.

2020. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!