Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lett ekkora combja? (LENT)

Hogyan lett ekkora combja? (LENT)

Figyelt kérdés

Azt mondják, sőt Ariana Grande saját bevallása szerint is vegán.Akkor hogy a jó fészkes fenébe lett ilyen combja ha csak zöldségről él?(semmi hús,ami persze a fehérjét adja az izmoknak) mégis ilyen vaskos combjai vannak(oké h Ariana alacsony meg nem úgy oszlik el egy 155 cm-es lányon a kaja mint egy 165 cm-sen)de akkor is,nem hiszem h szimplán zöldségről lettek volna ilyen combjai.


[link]


👆??



2018. júl. 10. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Miért hiszi azt mindenki, hogy csak a húsban van fehérje? Én vegán fehérjeport iszok, mert a szervezetem nem tolerálja jól a rendeset. Ezen fefül a például a mogyoróban ugyan annyi fehérje van mint a csirkemellben.
2018. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Bianca Taylor-ra keress rá, na neki van combja, feneke (és vegán is évek óta). Én Arianáról nem mondanám, hogy jó combja van, legalábbis sok izom nincs rajta.
2018. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem írni, hogy Bianca Taylornak vannak videói, amiben megnézheted, hogy ő pl miket eszik. Ne hidd, hogy a vegánok csak zöldségeket esznek. :D
2018. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a hülye kérdést! Sok növényi forrás jóval fehérje dúsabb mint a hús. A legtöbb hüvelyes pl sárga borsó, szójabab, edamame bab, csicseriborsó stb. Aztán sok olajos mag is hasonlóan jó értékekkel bír (17-22g/100g), a szejtán meg messze túl is szárnyalja (50-70g). A gabonák sem rosszak átlag 12-16g között mozognak.
2018. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Úgy hogy egy törpe és egyáltalán nincs vastag combja.


Nem veszed figyelembe hogy a kétdimenziós fénykép oldal irányba minden tárgyat megnyújt ,ezért is mondják hogy a tv kövérít . Kivéve ha 3D s adásról van szó.

Próbáld ki ha nem hiszed .


Kettő meg hogy nem igazán táplálkozás függvénye hogy kinek mije mekkora ,ez kőkemény genetikai örökletesség.


Pusztán evéstől meg csak hízni lehet ,izmosodni nem igazán, ehhez edzeni is kell az adott izmot.

2018. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten vékony ez a csaj, de amúgy ettől eltekintve, sok növényi termékben több fehérje van, mint gondolnád. Pl. a mandula fehérjetartalma ugyanannyi, mint a csirkehúsé.
2018. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vaskos???? Ha ez vaskos, akkor milyen a vékony? Jesszus...
2018. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mintha csak a hústól lehetne hízni :D csoki? meg köztudott, hogy szereti a fánkot. ezektől az édességektől bárki meghízhat úgy, hogy vegán közben. egyébként szerintem egyáltalán nincs vastag combja, teljesen normális, a mai átlaghoz képest pedig még vékony is.
2019. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!