Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Margitszigeten futók miért...

A Margitszigeten futók miért nem tudják, hogy melyik a helyes irány?

Figyelt kérdés
Még mindig sokan futnak szembe a futókörön, pedig fel van festve. Ennyire nyomik? 😀
2020. ápr. 9. 19:28
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Legyen igazad: a gazdasági válság nem a vírus, hanem a hisztéria miatt van. A hisztéria viszont a vírus miatt van, tehát ugyanott vagyunk. Tele vannak a városok olyan "egyéni szabadidős sporttevékenységet végző" emberekkel, akik soha életükben semmiért és senkiért nem vállaltak még felelősséget, így fel sem tudják fogni, hogy a primitív lázadásuk milyen károkat okoz az egész társadalomnak.
2020. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
😀 egyre jobb
2020. ápr. 11. 18:36
 33/45 anonim ***** válasza:
70%
Jól van 31, bújj el a barlangot mélyére és kérlek soha többet ne gyere elő. Ez az egész társadalom javát szolgálná. Köszi!
2020. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
12%
Én nem bújhatok el a barlangom mélyére, mert olyan területen dolgozom, ami nem állhat le a pandémia idején sem, utána vásárolok a gyerekeknek és a család idős tagjainak. Közben te meg futkározol és azon pampogsz, hogy szembe futnak veled a futókörön. Remélem, húsvét után sem kell ezt a megrázó élményt naponta átélned.
2020. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Nem ő pampog azon, hanem én. Ha téged ez a téma ennyire nem érdekel, akkor miért jöttél ide, miért írtál? Csak azért hogy fröcsöghess?

És honnan tudod hogy én mit csinálok azon kívül, és hogy hol dolgozom? Képzeld el, én is olyan helyen dolgozom, ami a jelenlegi helyzetben nem egy leányálom.

Mondd már el kérlek hogy kinek ártok azzal ha kimegyek a szigetre és egyedül futok egy órát? Amikor te bevásárolsz, sokkal több emberrel találkozol.

De én nem minősítelek ezért, meg azért sem hogy ilyen negatív vagy, nyilván megvan rá az okod.

Mindenesetre, húsvét után ki fogok menni és futni fogok a szigeten, és neked is azt tanácsolom hogy kezdj el sportolni, hátha le tudod vezetni ezt a sok feszültséget. 🙂

2020. ápr. 11. 20:27
 36/45 anonim ***** válasza:
31%
Hagyd kérdező! Ezek a maradjottjonosok olyanok mint valami szekta. Nem lehet velük normálisan kommunikálni, csak mantrázzák az elmebajukat...
2020. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
7%
Dolgozni, vásárolni: muszáj. Futni: nem. Ennyi.
2020. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Igazad van, reménytelen, még mindig mondja 😀😀
2020. ápr. 11. 20:43
 39/45 anonim ***** válasza:
0%

36-os, már kicsit kezdelek valahol megsajnálni :D milyen keserű életed lehet :( merj változtatni, és hidd el jobb lesz.

De hogy ne offoljak. Kedden megyek este 8 kor egy jó szigetfutásra, szemben, és majd keresem a szemkontaktusokat :D

2020. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Szerintem nem neki van keserű élete ...
2020. ápr. 11. 20:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!