Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Margitszigeten futók miért...

A Margitszigeten futók miért nem tudják, hogy melyik a helyes irány?

Figyelt kérdés
Még mindig sokan futnak szembe a futókörön, pedig fel van festve. Ennyire nyomik? 😀
2020. ápr. 9. 19:28
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem összekeversz valamelyik másik válaszolóval.

De nekem elhiheted, elég csak a válaszait megnézni, személyeskedő ki ha én nem stílus. De amikor rám írt privátban tudta még tetézni :D

2020. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Hallod, neked nincs jobb dolgod mint itt okoskodni, hogy te direkt szembe futsz? Több százan, ezren tudják merre illik futni de te csak azért se. Utána meg itt személyeskedsz, meg próbálsz lejáratni mások előtt? Mondjuk azt úgy elég nehéz egy anonim oldalon...



Veled komoly bajok vannak 😒

2020. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%

Engedd már el ezt az egész témát :D Nem én járatlak le, azt már rég megtetted te magad. Fuss helyben, ott vezesd le a felesleges energiád és a feszültséget, ne itt :D

Az alpári stílus ahogy eleve te írtál rám és a többi csak téged minősít. Fogadd meg amit tanácsoltam ott, és hidd el egy jobb, boldogabb életed lehet. Minden jót!

2020. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Öregem, te meg menj a ringbe aztán üttesd a fejed, neked már nem árt!
2020. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Amúgy ez honnan jön, hogy nem vagyok boldog? Ne magadból indulj ki!


Szerencsére nem mindenki olyan sérült, megkeseredett ember mint te.

2020. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!