Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el a nulláról...

Hogyan kezdjek el a nulláról mozogni itthon?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a lakásban sajnos tényleg nincs semennyi szabad hely sem, legfeljebb szűken tudok lefeküdni a földre valami gyakorlathoz, különösebben ugrálni sem tudok meg karokkal csapkodni sem. A másik probléma, hogy évek óta amúgy sem végeztem testmozgást. Kezdem érezni meg látni magamon a felesleget, főleg most, a karantén miatt, hogy nem megyek sehová. Hogyan kezdjek el mozogni, hogy ne rántsam meg az izmaimat, illetve milyen mozgássort ajánlanátok?

#itthoni-torna
2020. ápr. 11. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Arréb tolsz egy asztalt, fotelt akármit és máris van hely.


Keress a neten valami basic home workout for beginners, most úgyis van ezermillió a koronavírus miatt. Elsőkörben bármi jó, a lényeg hogy csináld.

2020. ápr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MadSeal ***** válasza:

Szerintem próbáld ki a power jógát.

Csak aztán óvatosan a megidézett démonokkal, legalább 2 méter távolságot tartani, mert sajnos rájuk nem vonatkozik a mentesség, mint a többi házi kedvencre.

2020. ápr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Butor arrébb tolas illetve butorok hasznalata az edzeshez.

Sajat testsulyos gyakorlatok stb. Nalunk is kevés a hely, ha nem tudok kimenni a kertbe mint most hogy szakad az eső idebent csinalom.

Karra szeken tolockodás pl, labra popsora polc mellett fellabas pipiskedés, guggolashoz sztem van elég hely mindenhol( gondold el hogy reggel keresed az alsopolcon a ruháid,siman leguggolsz,van ott hely)

Nyujtást ágyon szoktam igaz ez még kézis multambol fakad, földön fekve is bitangjó mozdulatok vannak rá,

Fekvőtamasz àgy szélén könnyített verzióban.

Ami fontos , ha akarod ugyis megoldod, pinteresten youtubeon is rengeteg ötlet van. Mindegymit,csak kezd el. Hajrá!!

2020. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gyerunkanyukam.hu
2020. okt. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!