Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjét, vagy tömegnövelőt...

Fehérjét, vagy tömegnövelőt fogyasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra az elhatározásra jutottam, hogy kéne valamit kezdeni magammal külsőleg. Iszonyat sovány vagyok, genetika játszik közre leginkább, mert a családban mindenki ilyen volt, valamint az emésztésem is elég gyors. Nem tagadom, 50 kiló körül vagyok és 180 centi kb. Szerintem érthető, hogy miért mondom. Amíg van ez a karantén cucc, itthoni edzegetésre gondoltam (vannak tök király youtube videók), de szeretnék a feljebb említett 2 termék közül valamelyiket alkalmazni. Tömegnövelőből a Scitec Jumbot ajánlották, fehérjéből talán a 100% Iso Wheyt. Ti mit gondoltok, hogyan csináljam?

18/F



2020. ápr. 18. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Tömegnövelésre sokkal jobb ha rendesen eszel. Sok lassan felszívódó szénhidrátot, és fehérjét
2020. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!