Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell befeszíteni a...

Hogyan kell befeszíteni a feneket edzés közben? Miért nem érzek semmit a fenekemben egy fenékedzés után?

Figyelt kérdés
itthon edzek és most kezdtem el itthoni fenékgyakorlatokat csinálni de nem érzem a fájdalmat, nem tudom befeszíteni a fenekem, utána sincs izomlázam és úgy érzem feleslegesen csináltam meg az edzést mert így tuti nem hat.

2020. ápr. 20. 17:24
 1/7 anonim válasza:

milyen gyakorlatokat csinálsz?


régóta próbálkozol vele? lehet csak valami plusz terhelés kell neked, pl plusz súly

2020. ápr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Glute bridges( és ennek több verziója, és ezeknél be tudom feszíteni csak a többinél nem), donkey kicks, fire hydrant, rainbow leg rases, bocsi csak angol videókból néztem

Hát nagyobb szünetekkel de egy fél éve szoktam néha néha itthon edzeni, most szeretnék komolyabban ráállni

2020. ápr. 21. 08:30
 3/7 anonim válasza:

Helyesen csinalod a gyakorlatokat? Mert jartam igy en is ráadásul sulyokkal es hetente emeltem 5kgokkal tobbet, es nem ereztem semmi izomlazat se semmit. Aztan mondta vki hogy probaljam meg sulyok nelkul, es koncentraljak arra h a gyakorlatok teljesen helyesen legyenek elvegezve.

Na itt azert meglepodtem, mert csinaltam a szokasos edzestervemet sulyok nelkul, escsak a gyakorlatnak a helyes kivitelezésére figyeltem. Utana izomlazam lett. Azota a sulyzos edzesektol is, mert figyelek ra h helyes legyen. Pl ne doljek elore, ne gornyedjek, ne logjon a karom, ne lendulettel csinaljam.

2020. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, akkor megpróbálok nagyon odafigyelni legközelebb
2020. ápr. 23. 20:45
 5/7 anonim válasza:
Majd írd le mit tapasztaltal
2020. ápr. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben:))
2020. ápr. 24. 10:50
 7/7 A kérdező kommentje:
próbálgattam többféle gyakorlatot és odakoncentráltam és végre van izomlázam, köszi a tanácsokat
2020. ápr. 29. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!