Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HIIT-edzés utáni vállfájdalom...

HIIT-edzés utáni vállfájdalom normális?

Figyelt kérdés

Csak a bal vállam fáj, kb 20 órával az edzés után kezdte el és 2 órája fáj folyamatosan.

Mozgatni tudom, de nem merem minden irányba, nehogy valami baj legyen.


Orvoshoz menni jelenleg nem tudok, külföldön vagyok.

Mit kell tenni? Várjak, hátha elmúlik?



2020. máj. 3. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Porcerősítő, zselatin, és pihentetés. Kinyírtad az ízületeket. Ezért baromság a HIIT edzés.
2020. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyen porcerősítőt meg zselatint hol lehet kapni?

Egyek gumicukrot pl?

2020. máj. 3. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Keress rá a porcerősítőkre, aztán az összetevők alapján már meg tudod nézni, milyen terméke kaphatók a te helyeden.

Amúgy a HIIT önmagában nem veszélyes, de edzések előtt egy alapos mobilizálás/bemelegítés mindenképpen ajánlott.

2020. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bemelegítettem előtte, de csak 5 percig. Lehet az kevés volt.
2020. máj. 3. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
A vallfajdalom hogy lehetne normális? Mindenféle fájdalom abnormális, a szövetek serulesere utal o.o valamit rosszul csinálsz a vallad meg, ordit hogy hagyd békén.
2020. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A fájdalom is lehet normális, ha pl izomláz...
2020. máj. 4. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Az sem normális... Nyilván nem baj, de gyulladásban van mikroserulesek miatt. Tehát nem normális fiziologiasan....
2020. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!