Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lesz valami baj ha egy nap 2x...

Lesz valami baj ha egy nap 2x edzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne-e valami probléma ha napi 2x edzenék fél órát,és a két edzés között lenne 1 óra.

Köszi a válaszokat!:)



2020. máj. 7. 00:45
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem hiszem hogy belehalnál. Fokozatosan kell feljebb feljebb vinni. Pl 8 óra nehéz fizikai munka? Mondhatni az egész bapos edzés. Csak kb példa, de érted.
2020. máj. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez még kevés is.
2020. máj. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valahogy nem tudom elképzelni hogy ez milyen helyzetben szükséges de... Ha ugyanaz az edzés lenne kétszer, akkor annak nem sok értelme van. És ha bírod is ugyanazt, akkor meg valamit nem jól csinálsz. Én ezt úgy oldanám meg, hogy lenne egy komplett edzés, amit kétfelé szedek, és az első fele értelemszerűen az első fél órában, a másik fele a másikban. Csak megint nem tudom hogy fél órában mit lehet leeddzeni normálisan. Csak a bemelegítés kb 10 perc. Marad 20, de mire? Nem tudom milyen edzésre gondolsz, de ha edzőtermiről van szó akkor ez nagyon kevés. Aztán a másik fél órában megint be kéne melegíteni. Szóval, ez elég nonszensz így.


Válaszolva a kérdésedre, baj biztos nem lesz. De fejlődés se nagyon.

2020. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!:) Nem ugyan arra lenne az edzes,és csak itthon.
2020. máj. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!