Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám hozzászoktatni...

Hogyan tudnám hozzászoktatni magam a mozgáshoz?

Figyelt kérdés

A karantén alatt, lement 5kiló, pedig nem csinaltam semmit, csak kevesebbet ettem. Szóval gondoltam, akkor teszek is érte, hogy a maradék 10kiló is lemenjen. Két napja kezdtem igazából, de a végén szédültem, hányingerem lett, és nem bírtam felkelni a földről, vagy egy óráig, de a nap további részében használhatatlan voltam.

Tippeket szeretnék kérni. Nagyon kezdő vagyok. És nem szeretnék mindig majdnem elájulni a végén.

Illetve ehez kapcsolódó kérdések: reggel van időm tornázni, reggeli előtt, vagy után kezdjem? Mit kéne ennem utána, vagy előtte? Illetve mennyi vizet kéne innom? 183centi vagyok, 85kiló, lány.



2020. máj. 18. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Én éhgyomorra nem csinálnám, legalább egy kis CH-t vigyél be, hogy az alvás után legyen energiád mozogni. Pl. 1-k müzliszelet simán mehet edzés előtt. Vizet annyit igyál, amennyi kell, de persze ne lötyögjön a hasadban. Utána meg egyél valami tartalmasabbat, a reggeli lehet kalóriában gazdag.
2020. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A drasztikus fogyásnak nincs értelme.Eredményei amellett, hogy átmenetiek, ráadásként még megtévesztőek.Megvonod a szervezetedtől a szükséges tápanyagot,és a vércukorszinted is leesik,szédelegsz. Nem csak zsírból , hanem izomból is vesztesz. A gyors fogyás első szakaszában tapasztalt jelentős testtömegcsökkenés abból adódik, hogy a szervezet nagy mennyiségű vizet ad le, kiürülnek a szénhidrát raktárak és az emésztőrendszer. A fogyás későbbi szakaszában pedig folyamatos izomleépülés történik a helytelen étrend miatt, mely épp a fogyókúra céljával ellentétes. Ha a zsírtól szeretnél megszabadulni, akkor válassz egy egészséges és lassú módszert . az egészséges fogyás heti mértéke 0,5-1,0 kiló.
2020. máj. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen tornát végeztél, hogy ennyire rosszul lettél tőle? Nekem elég szokatlanul hangzik, hogy valaki sima otthoni tornától rosszul lesz és a földről se tud fölkelni.


De ha csak túlságosan kifárasztottad magad, akkor próbálj meg inkább 2x15 percet tornázni, pihenővel, és fokozatosan rövidíteni a pihenőt és növelni a tornát.

2020. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt csináltam

2020. máj. 22. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Csináld meg ugyanezt, csak a gyakorlatok közé iktass be 30 mp pihenőket.
2020. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!