Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Régebben,de főleg most,hogy újra elkezdődtek az edzések,egyre többször (körübelül 5-10 percenként) érzem,hogy a hasam a köldökömtől srégen lefelé fáj,vagyis inkább olyan érzésem van,mintha beszorult volna a levegő. Talán egy kis gombócot is érzek,de ebben nem vagyok biztos,mert semmilyen tapintásra sem érzem,valamint különböző gyakorlatokat is kipróbáltam és úgy sem. Általában egyáltalán nem érzem,de mozgásra,főleg intenzív mozgásra igen,kb 5 percenként meg kell állnom. Acrobatikus Rock and Roll-ozok egyébként,elég komoly szinten. Jövőhéten fogunk menni ultrahangra,de addig is megkérdezném,hogy szerintetek mi lehet ez? Sérv? Vagy csak beszorult a levegő? Van okom komolyabb aggodalomra?

#edzés #sérv #fájó érzés #rossz levegővétel
2020. máj. 25. 20:02
 1/1 MadSeal ***** válasza:
A köldöködtől lefelé biztos nem szorulhatot levegő. Idk am, mások is írták már, nekem is volt régebben, főleg ha sokat hasaztam, de volt amikor csak random, feküdtem otthon az ágyon és utána egy fél napig görcsölt, de olyan szúrósan. Ez lekopogva évek óta nem fordult elő, akkor is csak 2-3 alkalommal. Lehet ásványianyag hiány, megerőltetés, meg 1001 másik dolog. Ultrahang után okosabbak lesztek, addig is nyugi, felesleges rágódnod rajta.
2020. máj. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!