Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hete elkezdtem edzeni, és...

1 hete elkezdtem edzeni, és abbahagytam a cukros-, búzalisztes-, olajban sült-, fűszeres ételek fogyasztását. Miket egyek? 23/L

Figyelt kérdés
Tejtermékeket nem tudok, mert tejallergiám van, a hústól pedig undorodok. Zöldségeket, gyümölcsöket, sonkát, abonett kenyeret, rizst, krumplit és tonhalat eszek. Ezenkívül mit ehetnék még, hogy változatosabb legyen az étrendem? Hasra, lábra, karra, vállra, és hátra edzek (vagyis mindenre, ugye? :D) 54kg voltam 1 hete, most 52. 158cm magas (alacsony) vagyok. 48-ra szeretnék lemenni. Ha sikerült lemennem, utána továbbra is kell edzenem, és diétáznom?

2020. jún. 4. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze hogy kell. Fent kell tartani, nem úgy van, hogy egyszer eléred az acsívmentet azt jóffan. Folyamatos tömegelés-szálkásítás ezentúl az életed, egy formában nem lehet megamardni az meg a másik fele.


Nézz guglin táblázatokat, hogy mit ehetsz...az irány az jó, ezen kívül amúgy is csak te tudod, hogy mit szeretsz meg mit ehetsz, ez elég szubjektív.


És az izom nehezebb mint a zsír, szvl ne (csak) a mérleget nézd, hanem a testzsírszázalékod. Neten találsz szemléltető képeket, pontosan mérni nem lehet.


Ha kell akkor privátban tudok kajás táblázatokat küldeni, amikben elég sok minden benne van, hogy mik ehetők, mennyire hízlalnak stb.


23/F

2020. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!