Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hátrány egy balerinánál, ha...

Hátrány egy balerinánál, ha magas?

Figyelt kérdés

Óvodától kisebb iskolás koromig klasszikus balettoztam, de abbahagytam. (Már használtam spicc cipőt) Most 19 évesen szeretném újra kezdeni. Tudom, hogy már nem lehet olyan komoly szinten mint anno, de tényleg a legtöbbet szeretném kihozni belőle. 176 cm vagyok, ez jelenthet bármiben is problémát? Nem tartom magam extrém magasnak, de ilyen téren lehet, hogy már az.


Köszönöm a válszokat! :)



2020. jún. 14. 22:55
 1/4 anonim válasza:
87%
Igen. Ez túl magas.
2020. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Hát a hivatalos skálák szerint (pl. a Vaganova intézet) 174 cm a max egy növendéknél, azt nem tudom hogy ha 18 éves kora után még nő 1-2 centit azt figyelembe veszik-e. És a max magassághoz megy nekik max. 50 kiló. Viszont te már úgyis csak hobbi szinten csinálhatod és ott nincs kikötés. Emelgetni valószínűleg nem téged fognak de ennyi. Nálunk is vannak magasabb lányok, akörül lehetnek, mint te.
2020. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2020. jún. 14. 23:59
 4/4 anonim válasza:
100%
Ha csak hobbi szinten csinálod, akkor nem fog senkit sem zavarni. 😅 igen például a Vaganova Balettnál vagy akár a Pécsi Balettnál is szigorúbban veszik az esztétikai dolgokat, magasság, súly, testalkat stb. Lehet még ebből akár komolyanbb dolog is, kitartás☺️Sok sikert!❤️
2020. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!