Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kardió magas pulzussal?

Kardió magas pulzussal?

Figyelt kérdés
Eléggé elhanyagoltam magam az utóbbi időben ezért szeretnék újra kicsit mozogni. Egyszerűbb kardiós videókkal kezdtem, de folyton rosszul leszek tőle, mert feltornázza az amúgy is magas pulzusomat és vérnyomásomat. Válasszak valami más mozgást?
2020. ápr. 5. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyat mozgásformát válassz, ami nem emeli meg annyira a pulzusodat. Pl lejtőre sétálás, taposás. Jó ha van okos órád, és tudod mérni a pulzust, úgy tartsd, hogy ne legyen túl magas, s ne legyél rosszul. (Nézz utána esetleg a megfelelő tartománynak, ami zsírégetéshez jó, vagy nem tudom mi a cél)

De ha sokáig nem csináltál semmit, lehet azért vagy rosszul mert hirtelen túl nagy terhelést kap a szervezeted.

2020. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!