Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni akkor ha...

Mit lehet tenni akkor ha èrzem bennem az akarat az edzèsre de mire oda jutnèk hogy belevágjak jönnek a "kifogások" ?

Figyelt kérdés
Versenyszerűen sportoltam 6 èves koromtòl több mint 20 èven keresztül ,jött a család, gyerek, munka , el apásodás (pocak). Most egyedül vagyok időm lenne a vágy ès a règi emlèkek meg vannak de mire oda jutok mèg arra sem tudom rá venni magam le menjek futni, fordított a biológiai òrám este vagyok fent nappal alszom . Olyan mintha valami ülne rajtam ès szürkèvè ,lustává tenne. A kèrdès hogy ezen hogy lehetne túl lendülni?

2020. jún. 29. 01:49
 1/3 MadSeal ***** válasza:
100%
Nevezz be egy futóversenyre és híreszteld el a baráti körödben is.
2020. jún. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nincs célod. Az hogy emlékeid vannak a sportolásról, az egy dolog. Kitaláltad hogy kondiznál, de nem tudod miért tennéd. Tedd a gyerekédért, dobd le a pocakot, mutasd meg neki hogy sportolni jó, tedd meg a saját egészségedért, hogy minél tovább vele lehess.
2020. jún. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Találj egy társat, akivel sportolsz, ha magadért nem tudod magad megerőltetni, akkor talán a másik ember miatt sikerül.


Találj egy jó zenét, töltsd le a Zombies Run!-t a telódra...


Ezek csak trükkök, a 0-ról való elmozdulásban segítenek, pár hétig kell így külön motiválni magad, utána megszokod.

2020. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!