Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgást érdemes végezni...

Milyen mozgást érdemes végezni, ha löttyedt, formátlan és túlsúlyos vagyok?

Figyelt kérdés
75kg/170cm vagyok, szóval van rajtam túlsúly is és igazából azzal van inkább problémám, hogy tök formátlan és löttyedt a testem. Ezen szeretnék változtatni, hogy ne csak a ruha tartson össze :D Az étkezésemre odafigyelek, számolom a bevitt kalóriákat és próbálok elsősorban egészséges ételeket is enni. Viszont nem tudom mit mozogjak vagy sportoljak, hogy segítsen (sosem sportoltam). Elsősorban otthon szeretnék mozogni (így tudnám a legtöbb időt ráfordítani, mert a lakhelyemen nincsen edzőterem, uszoda, sportpálya stb.), nincsenek speckó eszközeim stb., tehát olyasmire gondolok, ami így is megoldható. Futni nem tudok, de egyébként ezen kívül szerintem más menne vagy legalábbis szívesen kipróbálnám.
2020. júl. 1. 22:54
 1/3 A kérdező kommentje:
22/L
2020. júl. 1. 22:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Otthon is lehet hatékony az egész. Szabadban is sétálhatsz és dobozt is tudsz beszerezni stb.A taposást kivéve mindent tudsz csinálni.t Ha elolvasod megérted.:)



Konditerem:


futópadon 5-8_as magasságon sétálni fél akár 1 órát. Vagy taposógépen taposni úgy hogy nem tolod ki a feneked. Illetve pihenők közben mondjuk lábazásnál dobozra ugrás/ lépés. Ezekkel lehet a legtöbb kcalt égetni. Viszont ha feszesedni is akarsz érdemes elkezdeni edzeni is. Nem csak kardiózni. Heti 3-4-5 alkalommal kardió mellett kő keményen. Így kb egészségesen tökéletes tested lenne a továbbfejlődéshez.

2020. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Röviden sétálj minnél magasabb helyekre vagy lépcsőzz sokat, nézz meg pár profi nő kondist h hogy edz otthon( vírus miatt sok ilyen van )

Olyanoktól akik néznek is ki valahogy és csináld. Kb ennyi.

2020. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!