Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zempléni túra. Megesznek a...

Zempléni túra. Megesznek a szúnyogok? (2020.július)

Figyelt kérdés

Zempléni túrázást tervezünk, de azt hallom, mostanában elég sok a szúnyog, és a gyerekeimet nagyon szeretik is.


Aki mostanában volt erdőben arrafelé, mit tapasztalt?



2020. júl. 3. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Polybé és nem lesz gond a szúnyogokkal bármennyi van. Tapasztalat. Kullancsot is elvileg távol tartja, de arról nincs tapasztalatom (sose volt még kullancs a testemben), de szúnyogot tényleg távol tartja. Annyi, hogy borzalmas íze van, így nem tudom a gyerekeid mennyire vennék be a tablettát. Pontosan már nem tudom milyen időközönként kell bevenni, meg mennyivel előtte, de tényleg hatásos. 2010ben voltunk nyaralni az Őrségben, az egyik szállásunk nem messze a Vadása tótól volt, a környék tele volt szúnyoggal, de mivel én szedtem a Polybét tőlem távolt maradtak, a többieket szétmarták.
2020. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha használsz valamit, akkor jó, ha nem, akkor szanaszét csípnek, rengeteg van most
2020. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem menet közben nem bántanak, de ha megállok, akkor megesznek. Szóval kirándulni lehet, pihenni nem.
2020. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos ötleteket, bár engem a jelenlegi helyzet érdekelt volna, hogy van-e valakinek friss tapasztalata, de a fentieket ettől függetlenül be fogom építeni a védekezésbe: egy kis Polybe, egy kis szúnyogriasztó, és tilos pihenni :-)


Szép nyarat!

2020. júl. 6. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is táborban vagyok a Zemplénben és széjjel csíptek minket, kivéve engem :D
2020. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!