Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen görkorcsolyát javasolto...

Milyen görkorcsolyát javasoltok?(többi infó lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jelenleg egy 2 éves Fila görkorcsolyám van(Előtte Oxelo volt),a kerekei félig kopottak,tehát még jól lehet használni.A problémám vele,hogy amikor korizok oldalt rendkívül nyomja 2-3 km után a lábam,már ott tartok hogy inkább nem is korizok.Elhatároztam hogy veszek egy új korit.Általába napi 7-10 km-t mennék vele.Nem vagyok vékony alkat,de a lábfejeim nem vastagok,nem értem mi lehet a probléma.Olyan görkorcsolyát keresek aminek esetleg az átlagnál picit szélesebb a kialakítása,valamint abban is szívesen várok tapasztalatokat hogy az ilyen távhoz mekkora és milyen keménységű kerekeket javasoltok?Linkeket is küldhettek.

Szép napot!:)



2020. máj. 20. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az Oxelo teljesen jól működik. Van, hogy 20-30 km-t is megyek vele egy nap. A párnázottságra figyelj, az legyen kényelmes. Illetve én nem szoktam annyira szorosra húzni a fenti kapcsot, mert bedurran tőle a vádlim, míg ha lazábban van, akkor meg sem érzem ezeket a távokat. Illetve nyilván nem húzom bele a nadrágomat, mert az rettenetesen tud nyomni (valószínűleg evidens, de inkább leítom, mert nekem ezzel egyszer sikerült lilára zúzni a bokámat).

Közepes keménységű kerék teljesen jó, illetve fitness vagy speed korit vegyél (ezeknek nagyobb a kerekük).

2020. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nézz meg egy Rollerblade fitnesst 40-50k körül
2020. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is így voltam vele! Leárazva vettem egy kezdő Oxelót 12 ezerért, aztán lecseréltem egy Fila Master Ware-re, ami viszont heti 2-3 alkalom után vérhólyagosra törte lábam, ráadásul folyamatosan azt éreztem, hogy a jobb lábam ki akar dőlni belőle...

Visszaváltottam az Oxelora és azóta nincs problémám. Annyi, hogy közben vettem nagyobb kerekeket a Filára (K2 perfomance black), amik az Oxelóba nehezen mentek bele, kicsit meg kellett reszelnem a műanyag sínt... de működik! :)

2020. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!