Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miéet gondolják sokan, hogy...

Miéet gondolják sokan, hogy attól, hogy valaki fut egy keveset, már fogyni akar és anorexiás?

Figyelt kérdés

Egyrészt kikapcsol, kettő nem akarok fogyni, alig futok 3-4 km-ert, azt is hetente kb., vagy akkor sem...


Igen, vékony vagyok, nem akarok fogyni, ezen kivül semmilyen testmozgást sem végzek... Narancsbőröm van, kicsit eltunyultam...


Falun van egy réteg, aki kiröhög, dudál, meg "kapányi kéne, nem futkosni, futóbolond". A többi meg, jaj hova fogysz csillagom, miért akarsz fogyózni, neked nem kell, elfogysz, szerintem anorexiás vagy, testképzavaros vagy.... Van amelyik dokit is ajánlott, mert letámadt útközben...


Egyáltalán hogy jön valaki, hogy ilyet mondjon? Utána persze szépít rajta...


Meg mozogni aztán tuti csak a kövérkenek lehet, bár azt is röhögnék! Meg ez a 3 km, hetente vagy havonta ez hatalmas teljesítmény, kb. semmi, szeretnék többször menni, de...


2020. júl. 9. 20:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy a 4 év egyetemet mekis kaján és energiaitalokon, kólán csináltam végig... Egy dekát sem híztam... Volt egy veseelégtelenségem 3 éve, ugye akkor vízvisszatartás maitt rakódott rám, meg akkor alakult ki a narancsbőröm is...
2020. júl. 9. 20:07
 2/4 MadSeal ***** válasza:

Engedd el, csak irigyek, a legtöbb ember semmit sem ért a mozgáshoz, dietetikához. Ha nagyon zavar, kezdj el valami mezei utakon futni vagy biciklizni.

Ezek az emberek csak addig szólnak be, amíg nem látják a változást, amikor majd jobb formában leszel, feszesebb comb stb. már nem fognak beszólni, persze aki pocsék, az az is marad, de már csak a hátad mögött, hogy ez meg az, meg hogy így könnyű, nincs ennyi gyerek, annyi munka stb. Aztán meg megeszik a szalonnás tojást zsíroskenyérrel.

2020. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na én attól sem hízok meg...

Mezei utakon futok pont...


Amúgy nagyon gázak ezek a beszólogatások... Az egyik pont egy pszichológus volt, aki itt nyaralt, aztán nagyon "tapintatosan" beszólt, hogy szerinte testképzavaros vagyok... Én meg, hogy "Nincs elég kuncsaft, Bunkó?" Elkotródott...

2020. júl. 10. 10:38
 4/4 anonim válasza:
100%

Jól tetted! :D Ne hagyd magad!

Az ignoráláson még annyit tehetsz, hogy akkor mész, amikor alig van ember, peldául hajnalba. Olyankor még az idő azt is engedi, hogy melegítő felszerelésbe menj. Abba már a testedet se látni. Ha van kutyátok esetleg vidd magaddal, vagy menj baráttal.

Halgass zenét, így hallani se fogod amit nem akarsz. Vigyél magaddal valamit, ami biztonságérzetet ad neked. Például egy puha karkötő :)

2020. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!