Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok küzdősportban! Van...

Lányok küzdősportban! Van olyan aki simán profi szinten el tudna verni bárkit?

Figyelt kérdés

Csak mert bukom a bunyos csajokra es eszmeletlenul szexinek tartok egy csajt aki siman leverne barkit!

Szoval bunyos csajok irjatok!



2020. júl. 24. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Bármelyik cigány csaj képes erre, különösebb küzdősportos múlt nélkül is:)
2020. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Bárkit azért nem, de egy átlagembert vagy egy amatőr utcai bunyóst biztosan el tudnak verni

Egy tapasztaltabb küzdősportos férfit már nem tudnak megverni a küzdősportos lányok mert jóval gyengébbet ütnek és rúgnak,de talán ha épp szerencséjük van akkor becsúszhat egy KO

Én nem szeretem a küzdősportos lányokat laposra van verve az arcukon a bőr, némelyiknek görbére vagy dudára van már törve az orra szóval a küzdősport szerintem maradjon meg a férfiaknak, maximum csak önvédelemből tanuljon egy nő küzdősportolni ne azért, hogy szétveresse az arcát


Bár itt egy ellenpélda a szétvert arc témáról,meg se mondaná az ember arcról, hogy egy kis feketöves gyilkológép

https://www.youtube.com/watch?v=JNECSUDw2Gk

2020. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

"Bár itt egy ellenpélda a szétvert arc témáról,meg se mondaná az ember arcról, hogy egy kis feketöves gyilkológép"


Az első C-típusú állampolgár leütné, mint szódás a lovát. Karatéban meg egyéb olyan stílusokon, ahol nincs rendes küzdelem, persze, hogy érintetlen marad az ember arca.

2020. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3

azért szerintem akin már fekete öv van azzal nem érdemes sz.rozni

Egyébként ez csak egy formagyakorlat amit a nő bemutat az előző videón, odaáll ő küzdeni is

https://www.youtube.com/watch?v=CmKfhXmFppY

2020. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyszer elkisertem egy havert kick box edzesre az eszo megengette, hogy bealljak.

Sparga (majd szet szakadtam)

Meg bunyoztam egy csajjal.

Na az a csaj ugy szet vert, hogy napokig fajt mindenem.

Az a csaj nagyon profi volt!

Azt a csajt nem lehetne csak ugy letamadni az utcan mert harom nyari gyereket ugy leverne, hogy csak ugy zorogne!

Azota bukom az ilyen csajokra!

2020. júl. 25. 07:14
 6/6 anonim válasza:

2/5

Másszál vissza a fára.

2020. nov. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!