Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan küzdősportra járó...

Van olyan küzdősportra járó köztetek, aki mellette dohányzik? 1. Milyen küzdősportot űztök? 2. Mennyit cigiztek? 3. Nemet és kort is írjatok.

Figyelt kérdés
Én nem dohányzom, csak meglepetten tapasztaltam, hogy az edzőtársak közül többen is cigiznek.

2020. aug. 8. 17:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ritkán dohányzom(heti 2-3 szál), meg naponta szoktam szívni esténként az elektromos cigit, tudom a kettő együtt extra káros, és jobb lenne egyiksem, de majd talán később elhagyom ezeket.
2021. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Letettem, de most edzés sincs, milyen ironikus.
2021. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

edzeni lépcsőházban is lehet ha panelos vagy az elhivatottság és a kitartás a tényező....

;)

2021. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én már a depressziómat is elvesztettem, eszek tehát vagyok xd
2021. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

igen már énsem vagyok "depresszió szűz"

de ha szerzel egy használható bringát azzal tudsz közlekedni olcsóbb mint autó-levegőn vagy és sportolsz kikapcsolódsz haladsz(száguldassz)=tehát vagy;)))

2021. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
így is csak biciklim van, kocsi nem kéne, max olyan ami elvisz edzésre xd
2021. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Thai boxolok, ritkán cigizek, mióta intenzíven edzek egyáltalán nem is kívánom, eddig azért napi 1-1 szál elment, most edzeni járok, meg boltba, haverokkal se találkozom, utcán is maszk kell, alkalmam sincs cigizni. Itthon meg nem fogok.

20/L

2021. márc. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!