Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úszás, kondizás(súlyzós...

Úszás, kondizás(súlyzós edzések) vagy harcművészet? (Kick-box?) Tapasztalat?! 19/L

Figyelt kérdés
Szeretnék minél izmosabb lenni(eléggé "puha" vagyok)és formásodni(főleg a hátsó felemnél). Melyik sportágat válasszam? Esetleg akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban,mit tudna ajánlani nekem ? Az orvosom szerint a hátamra is edzenem kéne! Egy szónak száz a vége : Izmosodni szeretnék, de emellett formásodni is,hogy ne legyek lapos:D .

2020. aug. 10. 00:29
 1/4 A kérdező kommentje:
*hozzátenném,hogy 150 cm-s vékonyka lány vagyok.
2020. aug. 10. 00:32
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Úszással izmosodsz, de nem nagyon formásodsz (+szerintem unalmas sport is egy idő után, mert van 1 határ aminél sosem fogsz gyorsabban úszni, és többet tanulni a sportról)


A kickbox-al még annyira sem mint az úszással, mivel az edzések nagy részén nem az erősítésen van a hangsúly, hanem a mozgáson, ütések, rúgások stb. amiktől esélytelen formásodni


A súlyzós edzés viszont jó lehet. Koncentráltan minden izomcsoportot megedzel, így egy idő után nemcsak megerősödsz, de formás is leszel

2020. aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kickbox.
2020. aug. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kérdés, egyértelműen súlyzós edzés. Annak pontosan az a lényege, hogy izmosabb és formásabb legyél, a testÉPÍTŐK sem véletlen vannak az edzőteremben a súlyok között :) A kérdésedből ítélve nem igazán értesz a témához, erősen ajánlott ilyen esetekben teremben, személyi edzővel elkezdeni, így biztosan eredményes lesz és közben sokat tanulsz. Ja és a lányok szoktak félni attól, hogy túl izmosak lesznek tőle... biztosra veheted, hogy nem leszel :D Sok sikert!
2020. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!