Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Férfinak póló nélkül futni...

Férfinak póló nélkül futni suttyóság?

Figyelt kérdés

Nyáron 30 fokban így szoktam. Így szépen le is barnulok. De én szinte kizárólag a városon kívül futok szántóföldek, szőlők közt, erdőben, hegyen.


Szerintem ez így nem ízléstelen, nem reng sörpocak vagy háj meg szőrcsimbókok. Pár kiránduló meg futó miatt nem kapkodom fel a pólót.


Havi 2-3 alkalommal amikor aszfaltra megyek a városba akkor persze pólóban vagyok.


Vagy ez mindenképpen gusztustalan dolog?



2020. szept. 7. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Ez így szerintem rendben van.

HA településen belül futsz, ott kell póló.

2020. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, csak városban ciki.

Faluban nem nem annyira.

2020. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 miért kéne?
2020. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert nem az öserdöben élünk és vannak társadalmi normák!
2020. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Úramlyézus! Leveszi a pólóját egy ember sportolás közben, világvége!


Strandra ne tegyék kötelezővé a kedvedért a burkinit? Természetesen férfiaknak is!

2020. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
A strand meg az utca nem ugyanaz, de ha ezt nem tudod felfogni, akkor elég reménytelen eset vagy!
2020. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Strandon miért nem zavar egy fedetlen férfi felsőtest? Egy sportoló ember félmeztelenül miért zavar?


Fejtsd ki kérlek!

2020. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Amiért normális ember nem megy bikiniben színházba, szakadt, koszos farmerban operába, kinyúlt melegítöben állásinterjúra, esküvöre szabadidöruhában - egyszerüen megvan, hoyg hol mit szokott csinálni egy normális ember, és mit nem!

A sportoló emberrel is addig nincs gond, amíg olyan helyen van sportöltözetben, ahol sportolni szokás, de egy város utcája nem ez a kategória.

Elvileg nem zavaró egy félmeztelen ember, de van, ahol nem illik így megjelenni.

Mellesleg igen sok konditeremben sem engedik a meztelen felsötesttel edzést, pedig ott csak sportolók vannak!

2020. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

A konditeremben az izzadság miatt kell pólót viselni, hogy ne a gépekre stb. izzadjon.


Miért is ne lehetne félmeztelenül futni a szabadban? Azon kívül, hogy azért mert csak, így szoktuk, nincs rá racionális ok. Mondjuk nőknek biztos kényelmesebb legalább egy sportmelltartót viselni, de miért ne dönthetné el bárki, hogy milyen ruházatban sportol.

2020. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

#8


Elképesztően béna és rossz hasonlatokat hoztál. Mondjuk nem is vártam mást.


Te az a tipikus állandóan mindenen problémázó, soha semmi nem jó, örök elégedetlen megkeseredett ember lehetsz.


Sajnállak 😟

2020. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!