Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy nő férfi elleni verekedésb...

Egy nő férfi elleni verekedésben mennyi esélye lenne egy nőnek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy lehetséges lenne egy nő férfi elleni MMA mérkőzést lebonyolítani. Ebben két igazán jártas személy küzdhetne meg egymással. Mi lenne az eredmény?

#MMA #női küzdelem #Férfi ellenfél
2020. szept. 12. 20:54
A kérdező szavazást indított:
Győz a férfi
Győz a nő
Döntetlen lenne
Egyéb
32 szavazat
 1/5 anonim válasza:
82%

egy képzett férfi és egy képzett nő küzdelme nem tartana sokáig


Az első 1-2 ütés/rúgás K.O. ra küldené a hölgyet.


A nő meg nem tud igazán hatásosat ütni rúgni, egy férfi ellen, max ha tökön tudja rúgni:)

esélye sincs egy nőnek egy férfi ellen.

nem véletlen küzdenek külön a nők és a férfiak:)

2020. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Na mit gondolsz, miért nincs vegyes küzdelem? 😉😂
2020. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1, Igazad van, de a "mogyorózás" nem megengedett;

2, Sajnos...

2020. szept. 12. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem mondhatjuk, hogy nincs esélye - vak tyúk is talál szemet-, de valójában a nő (menstruáló ember) teljesen esélytelen a hasonló súlyú, jól képzett férfi ellen!
2020. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Nekem volt pár éve egy nagy szerelmem. Ugyanakkorak voltunk. 175 cm mindketten, ő ugyan pár kilóval több volt nálam, de egymás farnerjet fel tudtuk venni, szóval eléggé egy sulycsoportnak tuntunk. Igaz, nem vagyunk birkozok, de egyetlen egyszer előfordult, hogy megsertodtem és fel akartam kelni mellőle (én vagyok a nő) és egyetlen egy kezével olyan lazán lent tartott, hogy mozdulni sem bírtam. Semmi erőlködés nem látszott rajta, én pedig teljesen be voltam duhodve, és én sem vagyok egy gyenge típusú nő. Meg is lepődtem, de nem tudtam felallni és otthagyni a francba, így csak a sírás jött rám, pedig utalok sírni mások előtt.


Szóval nem véletlen az, hogy valakit nő vagy férfi, teljesen más az izomzata, a felepitese.

2020. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!