Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Legjobb küzdősport? (nem...

Legjobb küzdősport? (nem önvédelemre)

Figyelt kérdés
Hallottam hogy a kickbox nem jó (ezt nem én mondom, csak mástól hallottam), mert hogy nem olyan "erős"(?). Szóval akkor most melyik az olyan küzdősport ami "erős"?

2020. szept. 26. 18:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg hogy ez a küzdősport ilyen erős, a másik nem stb, nem értem
2020. szept. 26. 18:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem. Mármint a kérdést.
2020. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát a kérdés tulajdon képpen az, hogy melyik szerintetek a jó küdősport, mit ajánlotok?
2020. szept. 26. 19:44
 4/9 A kérdező kommentje:
küzdő
2020. szept. 26. 19:44
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Nincs ilyen igazán. Box, thaibox, savate, sanda egy szinten vannak az állóharci stílusok között. A kickbox pedig full jó, üt-rúg, de nem olyan szinten, mint a fentebb említettek. Egyedül a thaiboxnál ütnek jobban kicsit talán meg jobban mozognak, de azoknak meg ott a könyök, térd, klincs. De összességében a hatékony, magas harcértékkel rendelkező stílusok egy szinten vannak. A kickbox kicsit gyengébb a küzdősportok között, nem véletlenül nincs sima kickbox edzés szinte sehol, mindenhol ki van egészítve thaiboxszal, aki meg kompetitív szinten akar bunyózni, az boxol is. Ennyi. Ha meg akarod érteni a harci stílusokat kicsit jobban, akkor kezdj el valamit és menj le minél több edzésre, hogy tapasztalatot szerezz. Fotel mögül nem lehet ezeket megtanulni, mert csak úgy jársz, mint az itteni kommentelők nagy része. Sajnos ezt tényleg úgy lehet tanulni, ha csinálod ezerrel.
2020. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 5-össel, ne filozofálj, meg tétlenkedj. Nézz körül a lakóhelyed környékén, szedd össze magad és menj le, próbáld ki az ott lévő edzéseket. Ahol van sparring/küzdelem védőfelszerelésben, azt csináld. Harcot tanulni csak harcolva fogsz tudni.
2020. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2020. szept. 27. 07:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne agyald tul. Menj le vhova es rajossz hamar h a te vilgod v sem...
2020. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az igazi küzdősport itt kezdődik:


[link]


Bocs az offért, de a kérdést olvasva kb úgy éreztem ez a válasz megfelelő meg.


A pasas személyiségét pedig copizza minden ipse! *.*

2020. szept. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!