Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem ciki, ha 19 évesen kezdené...

Nem ciki, ha 19 évesen kezdenék el kondiba járni és a nálam fiatalabbak már jobb fizikumúak (és izmosabbak)? Még nem késő elkezdeni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, nem sportolok, csak régen teniszeztem (kb. 10 éve) és nem is tesizek. Már elegem van ebből és a testemmel sem vagyok teljesen megelégedve, ezért gondoltam arra, hogy már valamit kellene csinálnom.
2008. nov. 28. 15:52
1 2
 11/11 anonim válasza:

Egyáltalán nem ciki.

Ha olyan a fizikumod, hogy gyorsan szedsz magadra izmot akkor egy fél év alatt 5-6 kiló izmot felpqkolsz magadra, ami azért meg is látszik.


Egy pár tanács: Ha van rajtad némi súlyfelesleg kezdj el futni, otthon edzegetni vagy éppen ha van a közeledben kondi park akkor menj ki oda.

Először keresni fogod a kifogásokat, hogy most ezért nem tudsz edzen stb. Edzél otthon 3-4 hetet, majd menj el kondiba és alakítsa ki egy edzéstervet, ami hozzászoktatja az izmaidat a terheléshez. Ezt egy 2-3 hétig csináld, majd el kezdheted a keményebb edzést.

Ha idáig eljutottál öröm lesz edzeni.

1év alatt 9-12kg izmot fel tudsz pakolni. Még fog látszani nyugodj meg :D

2016. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!