Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni fogyás?

Otthoni fogyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves férfi vagyok, érdekelne, hogy otthon megoldható -e a fogyás?

Értem ezalatt, például a fekvőtámaszt, felülést meg ilyenek. (Plusz futás a focipályán például, viszont jön a tél, az időjárás függő lesz)

185cm vagyok, és van rajtam azért felesleg nem kevés, körülbelül 120 kg lehetek.

Alternatív megoldás kellene, amivel tudok fogyni legalább 100-ig, de inkább 90-ig, utána pedig kondizni szeretnék.

Mit tanácsoltok?

(Ha most kezdek el gyúrni félek egy ugyanilyen nagy darab, csak izmos srác lennék, és nem szeretnék olyan kétajtós szekrény lenni)

okt. 15. 05:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Szimplán jól szeretném érezni magam a bőrömben
okt. 15. 05:10
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, plusz dohányzom. Nemtudom ez mennyire befolyásolja.
okt. 15. 05:19
 3/7 anonim válasza:

A dohányzás elméletileg csökkenti az étvágyat.

Amúgy meg egyél kevesebbet, mozogj többet és pikk pakk lenn is van az a 20 kiló

okt. 15. 07:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Tedd be az etrendedbe a kaposztas eteleket.
okt. 15. 10:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, viszont arra nem kaotam választ, hogy az otthoni fekvőtámasz/felülés esetleg 4 ütemű mennyire lenne hatékony?
okt. 17. 04:59
 6/7 anonim válasza:
Minden hatékony ami mozgás.
okt. 17. 08:07
 7/7 A kérdező kommentje:

Plusz arra jutottam még, hogy venni fogok 2 egykezes valamint 1 kétkezes súlyzót. (Ez összesen 54kg)

Úgytudom ezekkel is lehet bőven gyakorlatokat végezni, háttal bezárólagosan.

Tehát a súlyzós edzés, fekvőtámasz, felüléssel el lehet érni szép eredményt?

Plusz ezzel combból is lehet fogyni?

Meg természetesen mellette nézegetem, hogy mit lehet enni.

Valamint a BiotechUSA-tól az Iso whey zero vagy Super fat burner mennyire lenne hatékony? (Elvileg ezek diétára/fogyásra vannak, félek ha izmosodásra veszek akkor kétajtós szekrény leszek)

okt. 17. 08:21

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!