Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékonyabb combok?

Vékonyabb combok?

Figyelt kérdés

A diéta megvan, fogytam is. 6 hónapja csinálom. A karom és a hasam le is ment, de a combomról főleg a belső részéről nem. Plöttyedt az egész. Napi szintem nagyon sokat sétálok és heti több nap is 10-15 km-t túrázok. Hiába fogyok a mérleg szerint is, a combom nem lesz vékonyabb.

Mivel lehetne elérni, hogy abból is lemenjen valamennyi?



2020. okt. 23. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
#genetics
2020. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az interneten rengeteg olyan videó van, ami olyan edzéseket mutat be amik kifejezetten erre specializálódnak. Ha izomt építessz és mindenféle tornákat csinálsz az nagyon soka tud segíteni (nekem is főleg ez használt). Nem kell sokra gondolni csak mondjuk napi 10-15 perc. Ha beírod a youtubba hogy leg slimmer workouts, nagyon sokat találsz.
2020. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2-es Nem fog neki sokat segíteni genetikailag ilyen.Lehet hogy 1 hónap után lefog neki menni 3 cm de annál több nem akárhogy akármeddig csinálhatja.
2021. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!