Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrok már majd 1.5 hónapja...

Gyúrok már majd 1.5 hónapja és a héten beszerzek 1 Volumass 35 öt ugye én konditerembe heti 3 szor járok, és ahogy tom ezt edzés után kell bevenni Így is érni fog valamit, hogy heti 3 szor iszom? Vagy igyam mindig? De akkor meghízhatok tőle nem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 00:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Please segítsetek nagyon fontos!Előre is köszi mindenki :)
2010. aug. 10. 00:35
 2/12 anonim válasza:
10%
én úgy tudom,hogy pihenő napokon is szedni kell,és 1 hónap mire beindulsz tőle aszem.
2010. aug. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ok köszi szépen :)
2010. aug. 10. 01:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Pihenőnapon is idd, főleg, mivel az izom a pihenés alatt fejlődik! Az edzéssel megadod neki az "impulzust", de nőni pihenés alatt fog. És mindenképpen a rendes étkezéseden FELÜL fogyaszd el, ne idd mondjuk ebéd előtt, mert akkor kevesebbet tudsz enni miatta, úgy nem ér semmit. Ha rendesen edzel, nem fogsz hízni tőle, csak izmot növelsz.
2010. aug. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja és hozzá teszem h ne várj csodákat, első adagtól ritka az aki fel is szed pár kilót... mert mellette zabálni kell
2010. aug. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ok köszi szépen.Nem várok csodákat nyugi:).Tom. hogy ha 1 hónapig szedem még nem leszek izom állat,hosszútávra terveztem :)
2010. aug. 10. 11:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha az étrended rendben van pihinapokon akkor nem kell. Edzés után viszont mindenképp, mert gyorsan felszívódó fehérje és szénhidrát van benne.
2010. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha már kiadsz pénzt tömegnövelöre ne sajnáld minden nap kell szedni edzés elött egy adagot meg edzés után és pihenőnapokon is 2 adagot kell szedni . ha szarul szedeed nem ér semmi csak kiszarod ugy hogy vagy normálisan vagy sehogy ennyi.
2010. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság amit az előttem válaszoló írt. A tömegnövelő csak szénhidrát és fehérje. (meg egy kis töltelék.. kreatin, vitaminok, stb..) Csupa olyan dolog amit amúgy is magadhoz tudsz venni, sima étkezéssel (kreatint nem, de az nem is olyan fontos még az elején) A tömegnövelő, egy koncentrált kaja. De te tudod, hogy mennyi pénzed van rá.. ártani nem árt.
2010. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ok köszi szépen mindenki! :)
2010. aug. 11. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!