Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Mai koronavirussal kapcsolat...

A Mai koronavirussal kapcsolatos zárások után bezárnak a konditerek is?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen
2020. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
A szabadidős létesítményeket, fitnesztermeket, fedett uszodákat, színházakat, múzeumokat, állatkerteket zárva kell tartani.
2020. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

1: nem matol ervenyesek a korlatozasok

2: mar volt ez a kerdes, olvass vissza

3: ha fogyatekos vagy OV VIDEOT is megnezheted, ugy talan ertelmezni is tudod, hogy igen...

2020. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Mint konditerem tulajdonos fogalmam sincs ezután mi lesz. Édesapámtól örököltem a vállalkozást, ez az egyetlen megélhetésem.


Úgyhogy most nézhetek valami munka után mert így bajba vagyok. Érdemleges támogatás úgyse fog jönni a kormánytól szóval bukócső ez most fiatal, kezdő kisvállalkozóként.

2020. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Uuh 4-es részvétem :(

Talán nem lesz szükség arra, hogy 30 nap után is meghosszabbítsák ezt.

2020. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 Nagyon remélem mindenesetre most a jogosítványomra fogok támaszkodni és megpróbálok ebből keresni valami megélhetést.


Talán valahova felvesznek (pl GLS)

2020. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Van futár meg gyári meló, sajnos érdemes most ezeket nézni :/ addig bármi van támogatás kihasználni
2020. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 jaja, az lesz.


Vége lesz ennek a helyzetnek szerintem ki is tanulok valami szakmát mert ilyen esetekben bizony nagyon kapóra jönne.

2020. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
2020. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
39%

Vérlázító az egész! Fél évnyi kőkemény munkával végre normális bicepszem és lábizmom lett, de most hetek alatt el fogok petyhüdni gyönyörűen, oda a becsületes melóm gyümölcse, csak mert néhányan kihisztizték a világ bezárását egy kis influenzaszerűség miatt!


Hagyni kéne az egészet végigvonulni! Aki nem ad magára, nem mozog, csak iszik, cigizik, meg minden sz@rt összezabál, az így járt, ilyen a természetes kiválasztódás, ilyen a természet! Az állatvilágban van tán oltás? A f*szt!

2020. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!